Komunalne

Firma wykonuje kanalizacje grawitacyjne sanitarne i deszczowe w różnych warunkach gruntowo-wodnych i terenowych: w ścisłej zabudowie miejskiej wzdłuż ulic, placów oraz obiektów użyteczności publicznej, w ciągu dróg poza miejskich z zachowaniem właściwej organizacji ruchu w czasie prowadzonych robót poprzez sygnalizację świetlną, zapory, pachołki i właściwe oznakowanie robót, posiadamy także przeszkolonych pracowników do kierowania ruchem. 

Przedsiębiorstwo posiada także igłofiltry, agregaty pompowe i pompy do wykonywania odwodnień dla różnych warunków gruntowo-wodnych. Do wykonywania kanalizacji na dużych głębokościach posiada zaś szeroki zestaw boksów szalunkowych do zabezpieczania wykopów. W ramach kanalizacji deszczowej firma wykonuje również piaskowniki różnego typu. Posiada też duże doświadczenie i sprzęt do wykonywania przecisków i przewiertów pod drogami, torami kolejowymi i innymi przeszkodami terenowymi, współpracujemy z firmami zajmującymi się przewiertami sterowanymi i mikrotunelingiem. 
 
ATA-TECHNIK wykonuje kanalizacje z różnych materiałów PCV lite, lub rury dwuścienne np. SPIRO, PROCOR, z rur kamionkowych kielichowych lub łączonych na mufy, oraz rur poliestrowych np. "HOBAS" - wszystkie materiały zakupujemy u sprawdzonych dostawców, z którymi mamy podpisane wieloletnie umowy na dostawy np. "Wavin", "Karczmarek", "Mat-Bet".
 
 
 
 
 

Ostatnie realizacje