Zasoby sprzętowe


 

              

Baza sprzętowa:

ATA-TECHNIK dysponuje całą gama nowoczesnego  sprzętu budowlanego, między innymi koparkami o pojemności łyżki od 0,3m3 do 1,25m3, koparko-ładowarkami, ładowarkami, spycharkami, wywrotkami o ładowności do 15 ton, ciągnikami siodłowymi o mocy 380 i 400KM.

Ponadto w bazie sprzętowej znajdują się również żurawie samochodowe oraz dźwigi 10T i 30T oraz samochody dostawcze o ładowności od 500kg do 2 ton.
Dodatkowo na wyposażeniu firmy jest  recykler, który wykorzystywany jest do remontów cząstkowych odtworzenia nawierzchni bitumicznej.

ATA –TECHNIK dysponuje także igłofiltrami, agregatami pompowymi i pompami do wykonywania odwodnień dla różnych warunków gruntowo-wodnych. Do wykonywania kanalizacji na dużych głębokościach posiadamy szeroki zestaw boksów szalunkowych do zabezpieczania wykopów. Dysponujemy także sprzętem do wykonywania przecisków i przewiertów pod drogami, torami kolejowymi i innymi przeszkodami terenowymi.

Własna baza transportowo-sprzętowa zapewnia dużą mobilność i pozwala na sprawną realizację zadań na placach budów oddalonych o setki kilometrów od siedziby Przedsiębiorstwa.

Ponadto spółka dysponuje licznym drobnym sprzętem budowlanym, jaki niezbędny jest przy realizacji wszelkiego rodzaju prac budowlanych.

 

 

 


Ostatnie realizacje